1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Kurban Bayramı Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor Kurban Bayramı Nedeniyle Kargolar Bayramdan Sonra Çıkış Yapacaktır 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Kurban Bayramı Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor Kurban Bayramı Nedeniyle Kargolar Bayramdan Sonra Çıkış Yapacaktır 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Kurban Bayramı Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor Kurban Bayramı Nedeniyle Kargolar Bayramdan Sonra Çıkış Yapacaktır 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Kurban Bayramı Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor Kurban Bayramı Nedeniyle Kargolar Bayramdan Sonra Çıkış Yapacaktır
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

ŞENLİ BİNGÖL BAL

İNDİRİM%40
Tükenmek Üzere
ORGANİK(20MG) PROPOLİS
ORGANİK(20MG) PROPOLİS
350,00 TL
210,00 TL
210,00 TL
BİNGÖL KARLIOVA'da bin çeşitten fazla çiçek türü var Arılar bu çiçeklerle kaliteli bal üretiyorlar

Arı Sütü ve Faydaları ve Önemi

Arı Sütü Hakkında

 

Arı sütü, arıların ürettiği besin değeri yüksek, tamamen doğal bir ürünüdür. Arılar için bir tür anne sütü olarak da düşünülebilir. Bu yazıda, kraliçe arı için önemli bir besin kaynağı, insanlar için de oldukça faydalı bir besin olan arı sütü hakkında temel bilgileri blog yazımızda bulabilirsiniz.


 

Arı sütü , arıların çene üstü bezlerinden salgılanan; çiçek polenleri, bal özü ve arıların enzimlerinden oluşan bir besindir. Arılar bu ürünü, yavru arıları beslemek için salgılarlar. Arı sütü aynı zamanda kovandaki kraliçe arının da temel besin maddesidir. Diğer arılar yalnızca henüz yavruyken ilk üç gün boyunca arı sütü ile beslenirken, kraliçe arı ömrü boyunca bu besini alır. Bu yüzden kovandaki işçi arılar ortalama 45 gün yaşarken, onlardan 2 kat daha fazla gelişen kraliçe arı 5 - 7 yıl arası yaşayabilmekte, ağırlığının iki katı yumurta yumurtlayabilecek kapasiteye ulaşabilmektedir.
 

Arı sütünün faydaları nelerdir?

Arı sütünün sağlığa faydaları arasında; kemoterapide yardımın yanı sıra belirli kanser türlerini önleme, kan basıncı düşürme, kısırlığı tedavi etme, kolesterol seviyelerini düşürme, karaciğeri koruma, iltihabı azaltma, sindirim bozukluklarını iyileştirme, erken yaşlanmayı önleme, kilo vermeye yardımcı olmak sayılabilir.

Arı sütünün üretim

Bingöl Karlıovanın  en yüksek yaylasında köylerden uzak arı kovanlarımızın sıfır şeker sıfır kalıntı yöntemi ile ürettirdiğimiz ballarımızın kalitesini analiz ettirdik, onaylattık.
Organik  Arı sütü , 2.400 metre ve üzerindeki rakımda, üretimin arılar için zor ancak ürünün yüksek nitelikte olduğu bölgede üretiyoruz.

Arı sütü Fiyatı
Bilgilendirme Video
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
%50 İndirim HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...