1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor

Propolis Damla Nasıl Kullanılır?

Tarih: 20.08.2022 16:19
Propolis Damla Nasıl Kullanılır?
Propolis Damla Nasıl Kullanılır?

Propolis bilindiği gibi Ham hali ile tüketilmesi uygun olmayan ancak su, alkol gibi çözücülerle birlikte tüketilmesi hazır hale gelen bir arı ürünüdür. Bu yazımızda hem alkol bazlı propolis damlanın hem de su bazlı Propolis damlanın nasıl kullanıldığını anlatmaya çalışacağız. Şenli Bingöl Bal Organik  Propolis damlayı bir hekim veya eczacı tavsiye etti ise bu yazımıza değil kesinlikle hekim veya eczacının tavsiyesine uymalısınız.

Eğer bir sağlık görevlisinin tavsiyesi dışında kendiniz kullanacaksanız aşağıdaki yöntemlerden birini seçip kullanabilirsiniz. (Not: Yetişkinler için tavsiye edilen miktardır.)
   


 

Propolis Damla Kullananlar ve Yeni Başlayanlar için Propolis Damla  Kullanımı:
 

 • 20 damla organik propolisi yarım bardak suya damlatarak içebilirsiniz.
 • Eğriçayır organik  propolis damlayı 20 damla olarak yarım bardak meyve suyuna damlatıp içebilirsiniz.
 • Eğriçayır organik propolis damlayı bir tatlı kaşığı bal üzerine 20 damla olarak damlatıp popolisli balı yutabilirsiniz.
 • Yarım dilim ekmeğe 20 damla damlatarak ekmeği yiyebilirsiniz.
 • Bir adet kesme küp şekere 20 damla Eğriçayır organik propolis damla damlattıktan sonra şekeri tüketebilirsiniz.
 • Eğriçayır organik propolis damlayı doğrudan ağzınıza 20 damla olarak damlatabilirsiniz.
 • 12 yaş üzeri çoçuk ve yetişkinler için günde 20-80 damla arası kullanılabilir.   
 • Açılmamış şekilde raf ömrü 36 aydır. Kapağı açıldıktan sonra 2 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.   
 • 1-2 yaş arası çocukların için doktoruna danışarak alınması tavsiye edilir.   
 • 1 yaşından küçük çocuklar ve arı ürünlerine alerjisi olanlar kullanamaz.  
 • Hamile ve emziren tüketiciler özel durumları var ise doktorlarına danışmalıdır.  
 • 3 -11 yaş arasındaki çocuklar için günde 10-40 damla arası kullanılabilir.  
 • Kuru, serin ve güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Burada önemli olan sabahları kahvaltıdan önce 20 damla propolisi almaktır, bu yöntemlerden hangisi size daha kolay geliyorsa o yöntemi seçebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığının ve Gıda Tarım bakanlığının ilgili yönetmelikleri gereği bu ürünümüzü hastalıkları tedavi ettiğini  öne sürerek  pazarlayamıyoruz. İnternette sağlam kaynaklardan genel olarak propolisin faydalarını araştırıp, eğer propolis kullanmaya karar verirseniz, size organik, kaliteli, güzel ve ucuz bir propolis sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Şenli Bingöl Bal   organik propolis damlayı kredi kartı veya kapıda ödeme yöntemi ile online sipariş vermek için bu linke tıklayabilirsiniz. Sipariş teslimatı, ortalama 2 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz adrese kargo şirketi tarafından yapılır.


Ürünleri detaylı incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
TIKLA
Bilgilendirme Video
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...