1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor 1000TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava Paris Bal Ödülleri Yarışmasında Dünyanın En İyi Balı Seçildi 1500TL Üzeri Alışverişlerde (500) Süzme Bal Hediye Tahlil Sonuclarımız Acıklandı (SIFIR ŞEKER) Müşteri Temsilci Bottumuz Bali Whatsapp,Facebook,İnstagramda Hizmet vermektedir. 81 ile Kargo Gönderimi Saglanmaktadır Sepette %7 İndirim Yeni Sezon Başlıyor

Dünyanın En Kaliteli Bal Markası

Tarih: 13.09.2022 16:10
Dünyanın En Kaliteli Bal Markası
                                   


                                              Dünyanın En Kaliteli Bal Markası Şenli Bingöl Bal
 

Her rakımda farklı bitki örtüsü olduğu için farklı aromada organik ballar üretmiş oluyoruz. Organik çiçek balımızı 2.400 metre ve üzerindeki rakımda bulunan Karlıova yaylasında,Bizler ve için üretimin zor ancak ürünün yüksek nitelikte olduğu bölgede üretiyoruz.

Kaliteli ballar üretmemizi sağlayan unsurlar bölgenin özellikleri, çevresinde tarım yapılmaması, arıcının arıya antibiyotik vb ilaç vermemesidir. Analizlerimizin yanı sıra Organik  çiçek balımız bal gürmleri tarafından, Dünya'nın en kaliteli balı seçilerek  ödüllendirilmiştir.

Üretim bölgemizi, sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.


Ürünleri detaylı incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
TIKLA

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...